Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaJídelníčekHodonín - Dieta a jídelníček

Hodonín - Dieta a jídelníčekHodonín - Dieta a jídelníček

Hodonín -

Nadváha není nic příjemného. Obézní lidé nejenže vypadají nezdravě, ale také se tak cítí. Pro lidi, kteří trpí nadbytečnými kily je jediným řešením dieta a jídelníček. Kila navíc s sebou přinášejí neskutečné zdravotní problémy, které jsou vstupenkou do nemocnice. Existuje celá řada diet, ale ne každá dieta a jídelníček jsou vhodně sestaveny. Pamatujte na to, že hubnout se má pomalu, aby nedošlo k jojo efektu, tedy situaci, že se Vám sice podaří zhubnout pět kilo, ale následně je přiberete zpět a navíc další dva kila navrch. Dieta a jídelníček by tedy měly být pestré a vyvážené a sestaveny na míru.

Chutná dieta a jídelníček

Hubnout se má nejen pomalu, ale také s radostí. Dieta a jídelníček ve většině lidí vzbuzují obavy, že budou muset konzumovat pouze určitý typ jídla, který navíc nebude nijak vábně chutnat. To je však velký omyl. Dieta a jídelníček mohou být sestaveny tak, že budou skutečně chutnat. Dokonce by tak sestaveny být měly, protože jinak se přeci nedá hubnutí vydržet. Dieta a jídelníček musí obsahovat dostatek bílkovin, sacharidů a vitamínů. Všechny tyto potřebné látky se dají velmi elegantně roztřídit do jednotlivých chodů. Správná dieta a jídelníček mají pět chodů. Jídlo by mělo být pravidelné a porce by neměly přesahovat maximální energetický příjem 5000 kJ. Toto číslo se však může lišit v závislosti na celkové váze osoby, která se snaží hubnout.

Netradiční dieta a jídelníček

Existují samozřejmě různé druhy dieta a ne každá dieta a jídelníček vyhovují každému. Mnoho lidí trpí žlučníkovými potížemi a pro ně je vhodné speciální dieta a jídelníček zvaná žlučníková. Dalším oblíbený typem diety je dělená strava, která naprosto odděluje potraviny s obsahem bílkovin od potravin se sacharidy. Dieta a jídelníček jsou velmi široký pojem a každý si musí najít tu svou, která mu sedne nejvíce.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Hodonín - Dieta a jídelníček


1