Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaJídelníčekNabízím Kateřina Cajthamlová

Nabízím Kateřina CajthamlováNabízím Kateřina Cajthamlová

Pokud sledujete televizi, svéráznou doktorku jménem Kateřina Cajthamlová určitě znáte. Jedná se o skutečnou osobnost a nejvýraznější českou doktorku vůbec. MUDr. Kateřina Cajthamlová vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK. Zde se zaměřila na terapeutický obor všeobecného směru. Toto vzdělání však Cajthamlové nestačilo a v roce 1995 se přihlásila na London School of Homeopathy a tu dálkově vystudovala. Účastnila se také kurzů České homeopatické společnosti a Indicko-Holandské Homeopatické školy.

Kateřina Cajthamlová a její studia

Kateřina Cajthamlová nastoupila do práce ve Státním ústavu národního zdraví na Praze 5. Zde zastávala pozici sekundárního lékaře a později zde působila jako samostatný internista. Praxe jí zavedla na Cizinecké oddělení Nemocnice na Homolce. O zdraví cizinců se starala také v několika soukromých zdravotnických zařízeních v Praze. Kateřina Cajthamlová spolupracovala s velvyslanectvími Kanady, Velké Británie a USA. Byla smluvním lékařem AMCICO a prováděla kontroly žadatelů o vízum. Kateřina Cajthamlová pracovala také pro firmu Pharma Nord, pro níž předkládala firemní materiály o vitamínech a minerálech. V roce 1997 začala Kateřina Cajthamlová pracovat jako samostatný internista a homeopat v Health Centre Prague. V roce 2001 se stala vlastníkem soukromé interní ordinace se zaměřením na psychosomatické choroby.

Kateřina Cajthamlová a osobnost roku

Kateřina Cajthamlová stále pořádá odborné přednášky pro společnosti Pharma Nord, Českou lékařskou komoru a dokonce publikuje pro celou řadu periodik. Za zmínku stojí články v časopisu Maminka, Dieta, Lidové noviny či Květy. Nejvíce se však Kateřina Cajthamlová proslavila v pořadu Jste, to co jíte. Zde spolupracuje s výživovým specialistou Ing. Petr Havlíčkem. Za své účinkování v pořadu byla doktorka Kateřina Cajthamlová nominována na Týtý osobnost roku. Umístila se zde na 3. místě.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Nabízím Kateřina Cajthamlová


1