Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaJídelníčekDietní jídelníček

Dietní jídelníčekDietní jídelníček

Podle statistik trpí nadváhou obrovský počet populace. Týká se jak mladých lidí, tak starší generace a způsobuje opravdu značné zdravotní potíže. Pokud trpíte nadváhu i Vy, jistě by Vám prospěl dietní jídelníček. Strava je totiž naprostým základem, od kterého se vše ostatní odvíjí. Jen malé procento obézních lidí má problémy s váhou kvůli zdravotním potížím. Naprostá většina zdravotních potíží vzniká v důsledku nadváhy. Dietní jídelníček je proto nezbytný. Pokud si myslíte, že existují jen „kruté“ diety, kdy nebudete moci pozřít ani sousto, mýlíte se. Dietní jídelníček je naopak velmi pestrý a mnoho lidí si tak dopřeje mnohem chutnější pokrmy, než kdyby dietu nedrželi.

Jak by měl dietní jídelníček vypadat

jak již bylo výše uvedeno, dietní jídelníček by měl být pestrý a vyvážený. Nikdo totiž nevydrží držet dietu, když má neustále hlad a navíc může pozřít jen velmi málo druhů potravin. Dietní jídelníček je v naprosté většině případů rozdělen na pět chodů. Důležitý je pravidelný přísun potravy. V opačném případě si tělo začne dělat zásoby na „horší časy“ a nebude tuk spalovat tak efektivně, jako když jíte pravidelně. Dietní jídelníček se také vyznačuje nižší energetickou hodnotou, než se Vám dostává běžně. Ideální je příjem kolem 5000 kJ. Každý člověk však začíná hubnout na jiné váze a proto je hodnota 5000 kJ pouze přibližná.

Co konkrétně obsahuje dietní jídelníček

Jak by měl dietní jídelníček vypadat již víte. Zbývá tedy dodat, co by měl konkrétně obsahovat. Snídaně by se měla skládat z celozrného pečiva. Svačinky (dopolední a odpolední) mohou mít formu ovoce, tedy jablka, banánu či kteréhokoliv jiného ovoce, případně jogurtu či tvarohového dezertu. Obědy obsahuje dietní jídelníček vydané. Můžete si dopřát kuřecí či hovězí řízek či rybu. Nezapomeňte dodržovat správné porce a snižovat energetickou hodnotu.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1

Inzeráty - Dietní jídelníček


Dietní jídelníček, Dieta jídelníček na hubnutí

[21.01. 2012] - Všechny lokality
290 Kč

Sestavíme Vám dietní jídelníček na týden, 14 dní i na celý měsíc! Dieta: jídelníček na hubnutí jen z běžných potravin Vám skutečně pomůže! POZOR! Dietní jídelníček nyní on-line a dárek navíc! S dietou jídelníček na hubnutí budete hubnout každý měsíc 3 až 5 kg a to pouze na tucích! Rozhodnutí je jen na Vás! Kontaktujte ....

3166x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1