Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaJídelníčekJste to co jíte jídelníček

Jste to co jíte jídelníčekJste to co jíte jídelníček

Mnoho lidí zápasí se svou váhou a snaží se zhubnout. Pokud patříte do skupiny lidí, kteří mají nadváhu a nedaří se jim zhubnout, jistě oceníte každou dobrou radu. Pokud občas sledujete televizi, jistě znáte pořad Jste to, co jíte. A právě z tohoto pořadu pochází velmi oblíbený Jste to co jíte jídelníček. Tento jídelníček je velmi efektivním způsobem, jak hubnout, ale zároveň si dopřát opravdu chutné jídlo a neomezovat se jen na jeden typ jídla, jak je tomu u jiných diet. Pokud chcete shodit a zároveň si vybudovat zdravý styl života, bude se vám Jste to co jíte jídelníček hodit. V pořadu Jste, to co jíte účinkují Ing.Petr Havlíčkek a Mudr.Kateřina Cajthamlová, kteří Jste to co jíte jídelníček společně připravují.

Jste to co jíte jídelníček je velmi pestrý

Mnozí účinkující se velmi diví, že je Jste to, co jíte jídelníček tak pestrý a vyvážený. Obsahuje potraviny bohaté na sacharidy, bílkoviny i tuky. Dá se přirovnat k redukční dietě, je však většinou propracovaný na míru danému soutěžícímu. Ten by měl Jste to co jíte jídelníček dodržovat. Pokud nepoleví, budou mu odměnou shozená kila. Za několik měsíců není problém shodit i deset, patnáct kilo. Jste to co jíte jídelníček se však snoubí i s dalšími aktivitami, které mají na hubnutí opravdu značný vliv. Pokud se během procesu hubnutí dostatečné nehýbete, jen těžko shodíte deset a více kilogramů. Pohyb je zde skutečný základ a Jste to co jíte jídelníček pouze jakýsi katalyzátor, který celý proces urychluje. V pořadu není jídelníček nikdy přesně ukázán a diváci tak nevědí, co přesně soutěžící jí a co naopak nejí.

Jak by měl jste to co jíte jídelníček vypadat

Pokud chcete dodržovat Jste to co jíte jídelníček, dbejte na zásady správné výživy, ale neomezujte se jen na několik druhů potravin. K snídani si dávejte celozrné pečivo či jogurt. Ke svačině poslouží jablko, banán či tvarohový dezert. Jste to co jíte jídelníček se skládá z vydatných obědů, ke kterým si můžete dát rybu, kuřecí či hovězí maso. Porce by měly být malé, ale ne příliš. Celkový denní příjem energie by neměl přesáhnout 5000 kJ, ale samozřejmě se liší v závislosti na váze soutěžícího.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Inzeráty - Jste to co jíte jídelníček


Rozbor jídelníčku

[14.07. 2014] - Moravskoslezský kraj
149 Kč

Rozbor jídelníčku + měření na speciální váze Tanita. Objednejte se na konzultaci právě teď, tel.: 739 611 541, www.centrumvitalitynadlani.cz

2340x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Vypracuji Analýzu stavby těla

[12.03. 2012] - Všechny lokality
1 Kč

Nabízím individuální Analýzu stavby těla ZDARMA. Díky speciálnímu programu Vám vygeneruji BMI- jáká by měla být Vaše ideální váha, kolik kalorií spalujete v klidové poloze, a kolik bílkovin potřebujete denně sníst, aby metabolismus efektivně spaloval tuky pro udržení optimální váhy.

2733x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1