Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaJídelníčekIng. Petr Havlíček

Ing. Petr HavlíčekIng. Petr Havlíček

Nemusíte patřit k televizním maniakům, aby jste znali pořad, který běží na televizi Prima Jste to, co jíte. Pořadem diváky provází příjemná, ale svérázná MUDr. Kateřina Cajthamlová a charismatický Ing. Petr Havlíček. V pořadu vždy vystupuje jeden vybraný účinkující, který se snaží zhubnout. Pomáhá mu v tom jak doktorka Cajthamlová, tak Ing. Petr Havlíček. Ten je odborníkem na zdravou výživu a hubnutí. Jeho rady jsou velmi vyhledávané a v současné době je Ing. Petr Havlíček doslova na roztrhání.

Co Ing. Petr Havlíček dělá

Ing. Petr Havlíček absolvoval Vysokou školu zemědělskou v Brně. Obhájil státnice z obor technologie potravin a je populárním výživovým specialistou. Proslavil se díky reality show Jste to, co jíte. V poslední době účinkuje Ing. Petr Havlíček také v pořadu Souboj proti těžké váze, který rovněž vysílá televize prima. Ing. Petr Havlíček začínal jako konzultant vrcholových sportovců. Jeho služeb využívaly takové hvězdy, jako je Kateřina Neumannová, Tomáš Dvořák či Roman Šebrle. Postupem času se však začal zabývat poradenstvím i pro širokou veřejnost. Ing. Petr Havlíček pomáha v boji s obezitou mnoha lidem, kteří již nevědí, na koho jiného se obrátit. Mimo to působí jako konzultant společnosti NUTREND (oficiální dodavatel doplňků stravy Českého olympijského výboru) a publikuje v mnoha periodikách. Ing. Petr Havlíček přispívá do rubrik v časopisech Svět kulturistiky, Fitness, Marianne či Harpers Bazar. Spolu s Monikou Divišovou je jedním z přednášejících na kurzu výživových poradců, který pořádá Nutris.

Ing. Petr Havlíček se ve výživě vyzná

Ing. Petr Havlíček je skutečně na roztrhání. Jedná se o oblíbenou celebritu, která vždy s úsměvem poradí soutěžícím v pořadu Jste to, co jíte či Souboj proti těžké váze. Mnohdy musí čelit velmi nepříjemným situacím, kdy soutěžící nedodržuje jídelníček či se chová arogantně. Ing. Petr Havlíček však vždy každého elegantně odzbrojí a dokáže, že se ve zdravé výživě opravdu vyzná.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Inzeráty - Ing. Petr Havlíček


Vážná nabídka půjček na peníze

[19.04. 2024] - Celá ČR
Nemám limit

Vážná nabídka půjček na peníze Pro ty z vás, kteří hledají urgentní půjčku na organizaci vašich projektů a přizpůsobení vašich osobních potřeb, je řešení nyní k dispozici každému, kdo to potřebuje. Rychle nabízím půjčku od 30 000 do 30 000 000 Kč každému, kdo ji potřebuje. Platba začíná (1-25 let) * (12-300 měsíců). Půjčka je ....

106x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Hubnutí s Petrem Havlíčkem

[17.06. 2014] - Celá ČR
V textu

Opravdu chcete hubnout podle Ing. Petra Havlíčka ? Máte zkušenost s podvodníky, kteří Vám jen prodávají zázračné tablety, které stejně nefungují? Je Vám vzácné Vaše zdraví ? Pak máte možnost projít změnou s Petrem Havlíčkem. Více na www.petr-havlicek.com

3503x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1