Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaJídelníčekKateřina Cajthamlová

Kateřina CajthamlováKateřina Cajthamlová

Pokud sledujete televizi, svéráznou doktorku jménem Kateřina Cajthamlová určitě znáte. Jedná se o skutečnou osobnost a nejvýraznější českou doktorku vůbec. MUDr. Kateřina Cajthamlová vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK. Zde se zaměřila na terapeutický obor všeobecného směru. Toto vzdělání však Cajthamlové nestačilo a v roce 1995 se přihlásila na London School of Homeopathy a tu dálkově vystudovala. Účastnila se také kurzů České homeopatické společnosti a Indicko-Holandské Homeopatické školy.

Kateřina Cajthamlová a její studia

Kateřina Cajthamlová nastoupila do práce ve Státním ústavu národního zdraví na Praze 5. Zde zastávala pozici sekundárního lékaře a později zde působila jako samostatný internista. Praxe jí zavedla na Cizinecké oddělení Nemocnice na Homolce. O zdraví cizinců se starala také v několika soukromých zdravotnických zařízeních v Praze. Kateřina Cajthamlová spolupracovala s velvyslanectvími Kanady, Velké Británie a USA. Byla smluvním lékařem AMCICO a prováděla kontroly žadatelů o vízum. Kateřina Cajthamlová pracovala také pro firmu Pharma Nord, pro níž předkládala firemní materiály o vitamínech a minerálech. V roce 1997 začala Kateřina Cajthamlová pracovat jako samostatný internista a homeopat v Health Centre Prague. V roce 2001 se stala vlastníkem soukromé interní ordinace se zaměřením na psychosomatické choroby.

Kateřina Cajthamlová a osobnost roku

Kateřina Cajthamlová stále pořádá odborné přednášky pro společnosti Pharma Nord, Českou lékařskou komoru a dokonce publikuje pro celou řadu periodik. Za zmínku stojí články v časopisu Maminka, Dieta, Lidové noviny či Květy. Nejvíce se však Kateřina Cajthamlová proslavila v pořadu Jste, to co jíte. Zde spolupracuje s výživovým specialistou Ing. Petr Havlíčkem. Za své účinkování v pořadu byla doktorka Kateřina Cajthamlová nominována na Týtý osobnost roku. Umístila se zde na 3. místě.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Kateřina Cajthamlová


1